O NAS

Wszyscy wiemy jak ważny jest zdrowy i piękny uśmiech. Piękne, zdrowe zęby sprawiają, iż uśmiechamy się częściej i bez skrępowania, zyskujemy pewność siebie a tym samym łatwiej osiągamy sukcesy na polu zawodowym, prywatnym i towarzyskim. Dlatego też oferujemy Państwu kompleksową opiekę stomatologiczną dla całej rodziny.
Zapraszamy na bezpłatny przegląd jamy ustnej i wizytę konsultacyjną. Konsultacja z lekarzem pozwoli na zdiagnozowanie potrzeb i ustalenie optymalnego planu leczenia. Zaproponujemy możliwe warianty leczenia, przedstawimy wszystkie „za i przeciw” oraz odpowiemy na Państwa pytania.
Stosujemy tylko sprawdzone materiały stomatologiczne, co dla pacjenta stanowi gwarancję satysfakcji. Naszym celem jest jakość świadczonych usług i zadowolenie Pacjentów z oferowanej kompleksowej i bezstresowej opieki stomatologicznej.
Pracujemy w systemie na „cztery ręce”, dzięki czemu Pacjent pozostaje przez cały czas w pozycji leżącej, co zmniejsza w znaczny sposób napięcia i obciążenia układu kostno-stawowego oraz zapewnia poczucie odprężenia i ogólnego komfortu.

Jako, iż szanujemy Państwa czas, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub osobisty w celu wybrania najdogodniejszego dla siebie terminu wizyty.
Konsultacja z lekarzem pozwoli na zdiagnozowanie potrzeb i ustalenie optymalnego planu leczenia.