Stomatologia zachowawcza

turbinaW naszym gabinecie wykorzystujemy najnowocześniejsze materiały do wypełnień ubytków. W przypadku wypełnień bezpośrednich (w gabinecie, podczas jednej wizyty) są nimi materiały kompozytowe nanohybrydowe, które niezwykle wiernie oddają  naturalny kolor i przezierność zębów. Materiały nanohybrydowe mają znacznie zmniejszony  tzw. "skurcz polimeryzacyjny", dzięki czemu nie mamy efektu nieszczelności brzeżnej, a w konsekwencji nie ma podstaw do wytworzenia się próchnicy wtórnej (na brzegach wypełnienia). Wszystkie używane przez nas materiały są idealnie polerowalne i jest to jeszcze jedna cecha zwiększająca ich trwałość.
Wykonujemy też uzupełnienia ubytków w postaci inlayów i onlayów wykonywanych przez technika zamiast tradycyjnych wypełnień charakteryzujące się jeszcze większą wytrzymałością i estetyką.

Do zębów mlecznych oprócz standardowych wypełnień z materiałów glasjonomerowych posiadamy wypełnienia kolorowe co być może pomoże przekonać Państwa dziecko aby chętniej odwiedzało gabinet stomatologiczny.

Wykonujemy również leczenie endodontyczne (kanałowe). - Leczenie kanałowe